Dzisiaj jest: 18 listopada 2017      
Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman
piątek, 07 kwiecień 2017 15:21

„Zielona” współpraca Ośrodka w Szklarach Górnych z Uniwersytetem Przyrodniczym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 04.04.2017 r. społeczność Ośrodka zaszczycili swoją obecnością pracownicy akademiccy wraz z grupą 18 studentów kierunku Gospodarka Przestrzenna Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Spotkanie jest efektem zawarcia porozumienia o współpracy, w ramach której studenci - pod kierunkiem nauczycieli akademickich - opracują koncepcje projektowe trzech „zielonych klas”, które zostaną ulokowane na terenach zielonych Ośrodka. Podczas wizyty omówiono koncepcje „zielonych klas”, jak również dokonano niezbędnych pomiarów. Ustalono także termin prezentacji i odbioru projektów na dzień 26 maja 2017 r.

Innowacyjne klasy będą służyły nie tylko wychowankom Ośrodka, ale również uczniom okolicznych szkół, którzy będę chcieli nabywać wiedzę i umiejętności w niekonwencjonalnych warunkach.

CAM01652

 

Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń
 
Reklama
pauza